Działka budowlana Reszki
Reszki, warmińsko-mazurskie
- 690 000 zł
- 15 116 m²
- 45,65 zł/m²
Marcin Piłat
Skontaktuj się
Działka budowlana Reszki
Reszki, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Reszki
Zaktualizowane: 13 maja 2026
690 000 zł 15 116 m² 45,65 zł/m²
nieregularnyMedia:
prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 690 000 zł (45,65 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 15 116 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski, zabudowana
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: WITT nieruchomości Ostróda, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: WITT-GS-1811
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Reszki, Ostróda, ostródzki, warmińsko-mazurskie
Opis nieruchomości
Szukasz miejsca, które zapiera dech w piersiach? To miejsce jest specjalnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 49/4, 48/3 o powierzchni 15 116 m² , oferująca niezwykłe możliwości zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia agroturystyki. Położona w malowniczej okolicy, działka jest w pełni ogrodzona i otoczona drzewami oraz krzewami, co zapewnia pełną intymność i spokój. (...)